Telefon :


0212 256 1742

0532 528 4830

Hakkımızda

Nacar Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti., 1979'dan bu yana, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla, başarı grafiğini sürekli yükselterek çalışmalarına devam etmektedir. Klasik, modern, spor ve abiye gibi farklı segmentlere hitap eden model çeşitlerini kendi bünyesindeki tasarım ekibi ile gerçekleitiren Nacar Giyim her yaş, her beden ve her tercihe uygun ürün yelpazesine sahiptir. İstanbul Okmeydanı'nda bulunan mağazamızda Bayan, Erkek ve Çocuk giyimi ile ilgili tüm ürünler siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Vizyon ve Misyonumuz

1 . Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve rakiplerimiz tarafından sektördeki en iyi ve en yenilikçi firma olarak tanınmaktır.

2 . Bu hedefimize ulaşmamızın en önemli unsuru olarak ekibimiz olduğu düşüncesinden hareketle, personelimiz için dinamik bir iş ortamı yaratmak; onların hem kişisel hem de profesyonel anlamda yeteneklerini geliştirmektir.

3 . Misyonumuz, tüm müşterilerimizi hizmetimiz ve ürünlerimizle tam anlamıyla memnun etmek ve beklentilerini daima aşmaya çalışmaktır.

4 . Müşterilerimizle güvenebilecekleri ve her zaman faydalanabilecekleri işbirlikleri kurarak başaracağız..

Nacar AVM